VI Niedziela Wielkanocna – 14. 05. 2023 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś kończymy nasze parafialne misje święte. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do dobrego ich przeżycia. Z każde zaangażowanie niech Pan Bóg wynagrodzi. Misjonarzom o. Stanisławowi i Ryszardowi Redemptorystom z Tuchowa serdecznie dziękuję za podjęcie się tego zadania odnowienia wiary w naszej parafii, za głoszone słowo Boże, celebracje, wszelką życzliwość.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe. Modlimy się w tych dniach o urodzaje.
  3. W poniedziałek na godz. 17.00 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej oraz ich rodziców. W tym samym dniu po Mszy świętej nabożeństwo majowe a następnie adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez AK.