IV Niedziela Wielkanocna – 30. 04. 2023 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele. Są to jednocześnie Kwartalne Dni Modlitw.
  2. Jutro rozpoczynamy nabożeństwa majowe, będą odprawiane po Mszy Świętej.
  3. W środę Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski – Msze Święte w porządku niedzielnym.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek piątek i sobota miesiąca. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Nie będzie odwiedzin chorych. Chorych z Komunią Świętą odwiedzimy tydzień później w czasie Misji Świętych.

1. W najbliższą niedzielę rozpoczynają się Misje Święte. Wyjątkowy czas odnowy wiary. Misje przeżywamy raz na 10 lat. Niech to będzie okazja do odnowienia osobistej relacji z Chrystusem. Misje poprowadzą o. Ryszard Bożek i o. Stanisław Patalita.
  2. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: „Niedziela” i Gość Niedzielny”.
  3. Dziękuje rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za wykoszenie trawy wokół kościoła i odnowienie murku przy ogrodzeniu. Bóg zapłać. Dziękuję również rodzinom które posprzątały kościół i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek               godz. 18.00     +Robert Wojnar z of żony

Wtorek                       godz. 18.00     +Stanisława i +Władysław Wojnar od Danuty i Bolesława Kubitów

Środa                         godz. 8.30       +Sławomir Stasik

godz. 11.00     +Irena Buczyńska od Pauliny z rodziną

Czwartek                    godz. 18.00 +Stanisława i +Władysław Wojnar od Danuty i Bolesława Kubitów

Piątek                         godz. 18.00     Robert Wojnar od dzieci Weroniki, Bartosza i Wiktorii

Sobota                        godz. 18.00     +Stanisława i +Władysław Wojnar od Wiesławy i Jana Dubiel z Bajd

Niedziela                    godz. 8.30       +Stanisława Mróz

godz. 11.00     1) +Stanisław 12 r. śm. +Emilia +Alfred

2) +Ks. Stanisław Szańca z of. rodziny Myśliwych.