IV niedziela Wielkiego Postu– 19. 03. 2023 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś po Sumie Gorzkie Żale i spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do przyjęcia w tym roku sakramentu bierzmowania
  2. Jutro przeniesiona z niedzieli Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny – Odpust parafialny. Suma odpustowa z udzieleniem sakramentu bierzmowania oraz poświęceniem stacji Drogi Krzyżowej i chrzcielnicy o godz. 18.00. Zachęcam parafian do wzięcia udziału w tym nabożeństwie.
  3. W sobotę Święto Zwiastowania Pańskiego – Dzień Świętości Życia. W Krośnie organizowany jest Marsz Protestu wobec ataków na osobę św. Jana Pawła II.  O 10.00 Msza Święta w Bazylice Mniejszej – Fara a potem przemarsz ulicami miasta pod Krzyż papieski.
  4. Na stoliku za ławkami są obrazki ze św. Józefem i Aktem ofiarowania się św. Józefowi.
  5. Ofiary na kwiaty do „Bożego Grobu” można składać do skrzynki za ławkami. Bóg zapłać.
  6. W zakrystii można nabyć świece paschaliki i miód w cenie po 10 zł.
  7. Dziękuję rodzinom bierzmowanych za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Serdecznie dziękuję pani Jadwidze i panom Antoniemu i Stefanowi za uprzątnięcie terenu wokół kościoła z kamieni i rozplantowanie ziemi a p. Wojciechowi za zakup i zamontowanie głośnika do odsłuchu.. Bóg zapłać.
  8. Na stoliku za ławkami dostępny jest kolejny numer „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.

Poniedziałek         godz.  18.00               1) +Elżbieta +Józef Krzysztyniak

2) Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski dla                                                                    rodziny

Wtorek                 godz.   17.00               +Stanisława i +Władysław Wojnar od Mariusza                                                                  Szubra z Rodziną

Środa                    godz.   17.00               +Alina Żebracka od szwagra Eugeniusza z                                                                         rodziną

Czwartek             godz. 17.00                  +Stanisława i +Władysław Wojnar od                                                                                 Grzegorza i   Wioletty Żychowskich

Piątek                   godz.  17.00               +Alina Żebracka od Krystyny i Władysława                                                                       Terefenko z rodziną

Sobota                 godz.    17.00               +Sławomir Stasik od Sióstr z Róży św. Jóżefa

Niedziela              godz. 8.30                  +Alina Żebracka od męża z dziećmi w 1 r. śm.

godz. 11.00                 O Boże bł dla żyjących i życie wieczne dla                                                            zmarłych członków Róży św. Józefa z parafii Jedlicze.