XXVIII Niedziela zwykła – 09. 10. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś na Sumie rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej a po Sumie nabożeństwo różańcowe. Codziennie zapraszam na różaniec po Mszy Świętej.
  2. W najbliższą niedzielę zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  3. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  4. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i specjalny numer Gościa Niedzielnego o Bożym miłosierdziu.

Poniedziałek         godz. 18.00                +Marcin i +Robert Wojnar od ucz. pogrz.

Wtorek                godz. 18.00                 +Helena Biedroń od ucz. pogrz.

Środa                   godz. 18.00                 +Marcin i +Robert Wojnar od ucz. pogrz.

Czwartek             godz. 18.00                 +Krystian Furtek 16 r. śm. od rodziców i                                                                              rodzeństwa

Piątek                  godz. 18.00                 +Marcin i +Robert Wojnar od ucz. pogrz.

Sobota                 godz. 18.00                 +Maria Tomasik od siostry Janiny z córką Ewą

Niedziela              godz. 8.30                  +Stanisława Mróz w 4 r. śm.

godz. 11.00                 O zdrowie, Boże bł, i potrzebne łaski dla                                                                           druhów z OSP  Żarnowiec i o życie wieczne dla                                                                 zmarłych z of. Rady Miejskiej

W ostatnim tygodniu Pan Bóg odwołał do wieczności, z naszej parafii śp. Adama Kłosowicza. Powierzmy go Bożemu miłosierdziu?: Wieczne odpoczywanie…