IV Niedziela Wielkanocna – 08. 05. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś czwarta niedziela Wielkanocy, którą nazywamy popularnie Niedzielą Dobrego Pasterza. Dziś przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i Zakonne. Prosimy Jezusa Chrystusa, Dobrego Pasterza, aby nie zabrakło głosicieli Ewangelii i szafarzy sakramentów świętych. Naszą modlitwą obejmujemy wszystkich, którzy odpowiedzieli na głos Bożego wezwania i przygotowują się do kapłaństwa w naszym diecezjalnym seminarium. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna Kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele.
  2. Codziennie po Mszy świętej odprawiane jest nabożeństwo majowe. W najbliższą niedzielę wyjątkowo Litanię loretańską zaśpiewamy po rannej Mszy Świętej.

1. W środę zapraszam młodzież klas siódmych i ósmych przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę świętą „majówkę” i krótkie spotkanie formacyjne.
  2. Wczoraj zakończyliśmy kolejne prace w suterenach plebanii. Położone zostały płytki podłogowe, wyrównane i pomalowane ściany w pomieszczeniach gospodarczych, wymieniony hydrofor. Bóg zapłać wszystkim, którzy włożyli wkład finansowy, dar swojego czasu i umiejętności na zrealizowanie tego przedsięwzięcia. Na te prace nie wydano pieniędzy parafialnych.
  3. Organizowana jest Pielgrzymka Parafialna do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. Odbędzie się dnia 11 czerwca 2022. Zapisy od najbliższej niedzieli u p. Jolanty p. Beaty lub bezpośrednio u mnie. Koszt z obiadem ok 140 zł. Bez obiadu ok 110 zł. od osoby. Przy zapisie składamy zaliczkę w wysokości 50 zł. ponieważ musimy opłacić rezerwację.
  4. W Przemyślu 14.05 odbędą się warsztaty dla małżonków „Kochajmy od nowa”. Zapisy na stronie przemyska.pl do jutra.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na spłatę długu za remont kościoła
  6. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka.
  7. Dziękuje rodzinom które posprzątały kościół i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania

Poniedziałek        godz. 18.00     +Ryszard Franus od rodziny Rozenbajgrów

Wtorek                 godz. 18.00     +Helena Urbanek od wnuczki Sabiny w mężem

Środa                    godz. 18.00     +Edward +Waleria Stasik od zięcia Andrzeja