II niedziela Wielkiego Postu 13. 03. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Po sumie Gorzkie Żale a w piątek o 17.00 Droga Krzyżowa. Zachęcam do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Dla dzieci przygotowane są specjalne naklejki za udział w Drodze Krzyżowej.
  2. Trwa nowenna do św. Józefa. W tym roku w miesiącach jesiennych będziemy przeżywać misje parafialne. Dlatego nie będzie tradycyjnych rekolekcji wielkopostnych. Zastąpi je Triduum przed Odpustem Parafialnym. Msze święte z naukami będą odprawione w czwartek i piątek o godz. 17.00 oraz w dzień Odpustu o 8.30 i 11.00. Nauki wygłosi Ks. Dziekan Andrzej Chmura.
  3. Zachęcam do licznego udziału w tych wydarzeniach tym bardziej, że w tym roku w Uroczystość św. Józefa przypada 40 rocznica poświęcenia kościoła parafialnego.