IV niedziela zwykła 30. 01. 2022 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W środę Święto Ofiarowania Pańskiego i poświęcenie gromnic. Jest to dzień życia konsekrowanego. Składka przeznaczona jest na siostry klauzurowe. Msze święte o 8.00 i 17.00
  2. W czwartek wspomnienie św. Błażeja. Zgodnie z tradycją po Mszy świętej obrzęd błogosławienia jabłek. Będzie można sobie zabrać pobłogosławione jabłka, które spożywane z wiarą są lekarstwem na choroby gardła.

1. W sobotę wspomnienie św. Agaty. Po Mszy Świętej błogosławieństwo soli, wody i chleba.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Codziennie okazja do spowiedzi pół godziny przed Mszą Św. a w piątek od 16.00. Odwiedziny chorych od 15.30.
  3. W niedzielę po Sumie zmiana tajemnic różańcowych
  4. Dziękuję rodzinom za posprzątanie kościoła, w następnym tygodniu proszę kolejne rodziny o podjęcie tego zadania
  5. Na stoliku za ławkami dostępny jest kolejny numer „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i „Małego Gościa Niedzielnego”.
  6. Dziękuję p. Adamowi i Pawłowi za naprawę pieca CO, p. Adamowi i pracownikom firmy Monter za prace w piwnicy plebanii a p. Zdzisławie za prace krawieckie przy palkach kielichowych. Bóg zapłać.

Poniedziałek        godz. 17.00     +Marcin Wasłowicz od pracowników GOPS-u w Jedliczu

Wtorek                 godz. 17.00     +Maria Dziura od matki chrzestnej zięcia Krzysztofa

Środa                    godz. 8.00       +Stanisława +Tadeusz Wojnar

godz. 17.00     +Jan i + Maria 9r. śm. Świdrak

Czwartek              godz. 17.00     +Jan Frużyński od siostry Ireny

Piątek                   godz. 17.00     +Marcin Wasłowicz od pracowników GOPS-u w Jedliczu

Sobota                  godz. 17.00     +Maria Dziura od sąsiadki Stanisławy Wojnar z rodziną

Niedziela             godz. 8.30       +Stanisław od rodz. Szczepańskich z Krosna

godz. 11.00     O zdrowie, błogosławieństwo Boże i opiekę MB dla Sióstr z Róży św. Wojciecha i ich rodzin od Zelatorki

Od wtorku 1 lutego do czwartku 10. lutego w kaplicy Domu Księży Emerytów w Korczynie Msze Święte za śp. Jana Skałubę będzie odprawiał Ks. Stanisław Szańca. Za śp. Jana będziemy modlić się w czasie Mszy św. w naszym kościele.