Pielgrzymka parafialna

23.08.2021r. z naszej parafii wyruszyła autokarowa pielgrzymka dziękczynna pod przewodnictwem Księdza Proboszcza Wojciecha Sabika na Jasną Górę i do Krakowa – Łagiewnik. W Kaplicy Matki Bożej w Częstochowie byliśmy na odsłonięciu Cudownego Obrazu Pani Jasnogórskiej i uczestniczyliśmy  we Mszy Świętej, która odprawił wraz z kapłanami Ksiądz Proboszcz, w intencji dziękczynno – błagalnej.

Uczestnicząc we Mszy Świętej dziękowaliśmy za otrzymane łaski i ukończenie remontu naszego kościoła parafialnego i prosiliśmy o Boże błogosławieństwo dla parafii. Na Wałach Jasnogórskich odprawiliśmy Drogę Krzyżową. W Krakowie – Łagiewnikach zwiedziliśmy Muzeum św. Jana Pawła II  i odmówiliśmy Koronkę do Miłosierdzia Bożego, w Kaplicy Najświętszego Serca Pana Jezusa. W Sanktuarium Miłosierdzia Bożego polecaliśmy Bogu parafialne i nasze osobiste prośby i dziękczynienia. Organizatorzy pielgrzymki serdecznie dziękują Księdzu Proboszczowi i wszystkim uczestnikom za udział i wspólną modlitwę.

Dodaj komentarz