NARESZCIE WEJDZIEMY DO NASZEGO KOŚCIOŁA – 10 LUTY 2021

Po długich miesiącach. Wiosennym śpiewie ptaków,  w skwarze upalnego lata, szumie wiatru i burzy, ciszy spadających liści, w zimnym mrozie i śnieżycy przychodzi taki dzień w którym nasz Bóg – Jezus Chrystus po długiej tułaczce powraca do nowo wyremontowanej świątyni życzliwością i ofiarnością  moich Parafian i wielu ludzi życzliwych naszej świątyni.

Ogłaszam wam radość wielką, że w najbliższą niedzielę 14 lutego 2021 roku o godz. 11.00 uroczyście przeniesiemy Najświętszy Sakrament z tymczasowej kaplicy do naszego kościoła. Na tę podniosłą uroczystość zapraszam wszystkich Parafian i tych, którzy razem z Nami będą się cieszyć. Bardzo proszę przyjdźcie ze świecami. Gromadzimy się przy tymczasowej kaplicy. Tu przy wystawionym Najświętszym Sakramencie odmówimy modlitwy za darczyńców naszej świątyni, następnie przy biciu dzwonów przeniesiemy Pana Jezusa w uroczystej procesji do kościoła. Tu zamieszka z nami.

ROGRAM UROCZYSTOĆICI – 14.02.2021

8.30 – msza św. dla rodziny zamawiającej intencje

11.00 – uroczyste przeniesienie Pana Jezusa z tymczasowej kaplicy d o kościoła i msza św.

MODLITWA DO ŚW. JÓZEFA

Witaj, opiekunie Odkupiciela,

i oblubieńcze Marii Dziewicy.

Tobie Bóg powierzył swojego Syna;

tobie zaufała Maryja;

z tobą Chrystus stał się człowiekiem.

O święty Józefie, okaż się ojcem także i nam,

i prowadź nas na drodze życia.

Wyjednaj nam łaskę, miłosierdzie i odwagę,

i broń nas od wszelkiego zła. Amen.