CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU- 20-12-2020

1. Od poniedziałku do środy mszy świętej nie będzie.
  2. W czwartek wigilia Bożego Narodzenia. Wraz z pierwszą gwiazdką zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Przeżyjmy ten święty czas w gronie rodzinnym , w zdrowiu, w zgodzie i miłości.
  3. Uroczysta Pasterka rozpoczynająca obchód świąt Bożego Narodzenia o godzinie 21:00.
  4. W dzień Bożego Narodzenia i świętego Szczepana porządek mszy świętych jak w każdą niedziele.
  5. W tym tygodniu w piątek została powołana komisja odbioru naszego kościoła z wykonawcami. Stwierdzono wiele uchybień  wykończeniowych, dlatego z przykrością informuje , że nie wejdziemy do końca stycznia do kościoła. Wszelkie usterki mają być usunięte, a następnie odebrane przez komisję.
  6. Po otrzymaniu protokołu pracy  komisji przedstawię go wszystkim parafianom.
  7. Wszystkim życzę Błogosławionych, zdrowych, spokojnych świąt Bożego Narodzenia. Niech Boża dziecina z miłością pochyli się nad wami , nad waszą rodziną i obejmie Was swoją opieką.