30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25 PAŹDZIERNIK

  1. Ostatnia niedziela października w kalendarzu liturgicznym obchodzona jest jako rocznica poświęcenia własnego kościoła parafialnego, czyli oddania świątyni na wyłączną własność Panu Bogu. Dzisiaj dziękujemy za nasz parafialny wieczernik, w którym gromadzimy się na modlitwie, na liturgii,
  2. Przed nami ostatni tydzień różańcowy. Przypominam, że codziennie w naszym kościele o godz. 17 00.
  3.  W środę w liturgii czcimy Świętych Apostołów Szymona i Judę Tadeusza.
  4. W przyszłą niedzielę, 1 listopada przypada uroczystość Wszystkich Świętych. W naszym kościele będą one sprawowane według porządku niedzielnego.
  5. W poniedziałek, 2 listopada w liturgii wspominamy Wszystkich Wiernych Zmarłych, jest to tzw. Dzień Zaduszny  Msza św. o godz: 17.00.
  6. W tych listopadowych dniach w sposób szczególny pamiętamy też o naszych zmarłych. Kartki wspominkowe znajdują się przed kaplicą.
  7. W związku z nasileniem epidemii bardzo prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa.  
  8. W tym tygodniu różaniec i msza św. o 17.00. Proszę o odmawianie różańca róże: pon. –  Róża św. Józefa; wt. –  Róża św. Faustyny Kowalskiej; śr. – Róża św. Wojciecha; czw. – Róża św. Antoniego; pt – Róża św. Andrzeja Boboli; sob. – AK.
  9. Przez cały tydzień msze św. gregoriańskie za +Edwardem; niedziela 8.30 – + Felicja, Zbigniew, Stanisław; 11.00 o zdrowie i błogosławieństwo dla sióstr z róży św. Józefa.


Dodaj komentarz