23 NIEDZIELA ZWYKŁA – 05 WRZESIEŃ

1. Wrzesień, podobnie jak sierpień, przemierzamy z Maryją. W najbliższy wtorek, 8 września, przypada jedno z najstarszych świąt maryjnych: Narodzenie Najświętszej Maryi Panny. W naszej polskiej tradycji znane jest jako święto Matki Bożej Siewnej. Msza św. z poświęceniem ziarna o 18.00.
  2. W tym tygodniu Msza św. od wtorku o 18.00; w poniedziałek poza parafią.
  3. Dziękuję w przeprowadzeniu zbiórki Radzie Parafialnej i członkom AK. Dziękuję ślicznie wszystkim ofiarodawcom i darczyńcom za złożone ofiary na nasz kościół. Zebraną kwotę podam za tydzień po dostarczeniu list.
  4. W tym tygodniu napisałem pismo do Kurii o wydanie zgody na przyjęcie cmentarza pod zarząd komunalny. Czekamy na odpowiedź.

NTENCJE 07.1.09 – 13.09

– poniedziałek  – poza parafią