18 NIEDZIELA ZWYKŁA – 02 SIERPIEŃ

1. W dzisiejszą niedzielę przypada odpust Porcjunkuli.
  2. W czwartek, 6 sierpnia, przypada święto Przemienienia Pańskiego.
  3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. w pierwszy piątek o 17.30.
  4. W tym tygodniu msza św. w porządku wakacyjnym-

– poniedziałek, środa, piątek – 18.00

– wtorek, czwartek, sobota – 7.00.

PROSZĘ RATUJMY NASZ KOŚCIÓŁ!

Zwracam się z prośbą do moich Parafian i wszystkich, którzy chcą wspomóc remont naszej świątyni. Proszę o pomoc. Ratujmy nasz kościół. Wierzę, że wspólnymi siłami pokonamy wszystkie trudności, które piętrzą się przed nami. Proszę  o pomoc w zbiórce Radę Parafialną i członków AK zapraszam także do pomocy  w radzie osoby, które pomogą mi przeprowadzić ten trudny czas remontu. Moich parafian proszę o pomoc i wyrozumiałość. Zbiórkę przeprowadzimy w sobotę. Za każdy gest dobroci i ofiarności z całego serca dziękuję. Bóg zapłać.

INTENCJE 03.08 – 09.08

– poniedziałek 18.00 – +ZDZISŁAWA OD KUZYNKI ZDZISŁAWY Z RODZINĄ

– wtorek – 7.00 – +ZDZISŁAWA OD KUZYNKI BARBARY Z RODZINĄ Z GORLIC

– środa 18.00 – +ZDZISŁAWA OD AUGUSTOWSKICH                                               I KRAJEWSKICH