11 NIEDZIELA ZWYKŁA, W OKTAWIE BOŻEGO CIAŁA – 14 CZERWIEC

4 cuda eucharystyczne, które miały miejsce w ciągu ostatnich 20 lat

1. Trwa oktawa Bożego Ciała. Codziennie o godz. 18.00 gromadzimy się w naszym kościele na Eucharystii, a po niej celebrujemy nabożeństwo czerwcowe do Serca Pana Jezusa i podążamy w procesji za Chrystusem utajonym w Najświętszym Sakramencie. Zachęcam wszystkich parafian do licznego udziału w tej naszej wspólnotowej modlitwie.
  2. W czwartek, 18 czerwca, zakończenie tradycyjnej oktawy uroczystości Bożego Ciała. Msza św. o18.00
  3. W piątek, 19 czerwca, w kalendarzu liturgicznym przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to też Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. W tym dniu nie obowiązuje nas post.
  4. W sobotę, 20 czerwca, w liturgii będziemy czcili Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny. Gorąco zachęcam do licznego udziału w liturgii i wspólnotowej modlitwie tych najbliższych uroczystych dni.
  5. Dziękuję z przygotowanie ołtarzy na uroczystość Bożego Ciała. Bóg zapłać.
  6. W tym tygodniu na miejsce wiecznego spoczynku odprowadziliśmy: