6 NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 LUTY

1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje nadchodzących dni. Niech On działa w naszych sercach, wówczas codzienność wypełni się dobrem.

2. W sobotę, 22 lutego, w kalendarzu liturgicznym przypada święto Katedry Świętego Piotra Apostoła.

3. W przyszłą niedzielę, 23 lutego – ostatnią niedzielę lutego, rozpocznie się 53. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Szczególną modlitwą ogarniemy wszystkich dotkniętych tym nałogiem oraz ich rodziny.

4.  W tym tygodniu msza św. w poniedziałek o 7.00, a pozostałe dni tygodnia o 17.00.

5. Dziękuję rodzinom za posprzątanie kościoła, a na rozpoczęty tydzień proszę kolejne rodziny: 144 144a, 141a.

INTENCJE 17.02 – 23.02.

– poniedziałek – +Jerzy od pracowników  firmy MONTER (2)

– wtorek – +Władysław Lawera – 10 rocz.

– środa  – + Jerzy od pracowników  firmy MONTER (3)

– czwartek – +Jerzy od koleżanek z pracy Marii z działu pakowni

– piątek – +Jerzy od koleżanek i kolegów z pracy Marii z obróbki