26 niedziela zwykła – 29. 09. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś kwesta do puszek na rzecz powodzian. Zebrane środki finansowe zostaną przekazane osobom dotkniętym kataklizmem za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Przemyskiej.
  2. W najbliższą niedziele na Sumie rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Po Mszy Świętej krótkie spotkanie dla rodziców.
  3. We wtorek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. W tygodniu różaniec po Mszy św. o 18.00, a w niedzielę po Sumie. Zapraszam na różaniec wszystkich parafian a szczególnie dzieci. Za wspólnotowe odmówienie różańca  można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W czwartek różaniec poprowadzi Akcja Katolicka a w sobotę P. Organista i nabożeństwo będzie przed Mszą Świętą.

1. Sakramentalne małżeństwo zamierzają zawrzeć Maciej Staniszewski, kawaler, par. św. Józefa Robotnika w Ustrzykach Dolnych i Aleksandra Anita Piotrowska, panna, parafia tutejsza- zapowiedź druga. Ktokolwiek znałby przeszkody zachodzące pomiędzy tymi osobami proszony jest o powiadomienie Urzędu parafialnego.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych o 16.45 a od 17.00 okazja do spowiedzi.
  3. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Dziękuje także p. Antoniemu i Stefanowi za wymianę reflektora w prezbiterium. Bóg zapłać.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Grzegorz Krzysztyniak

Wtorek                   godz. 18.00     +Edward Orlik od Daniela Szubry z rodziną

Środa                    godz. 18.00     +Maria Klatka od Bogdana Matelowskiego z rodziną

Czwartek              godz. 18.00     +Edward Orlik od Szubrów i Nyczów