25 niedziela zwykła – 22. 09. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W piątek na spotkanie zapraszam Akcję Katolicką.
  2. W sobotę 28 września organizowana jest Archidiecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Haczowie. Rozpoczęcie programu o godz. 9.30. Zakończenie Uroczystą Eucharystią o godz. 12.00. Zachęcam do udziału.
  3. W najbliższą niedzielę, w związku z dramatyczną sytuacją powodziową, która dotknęła południowo-zachodnią część Polski, będzie kwesta do puszek na rzecz powodzian. Zebrane środki finansowe zostaną przekazane osobom dotkniętym kataklizmem za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Przemyskiej.

1. Sakramentalne małżeństwo zamierzają zawrzeć Maciej Staniszewski, kawaler, par. św. Józefa Robotnika w Ustrzykach Dolnych i Aleksandra Anita Piotrowska, panna, parafia tutejsza- zapowiedź pierwsza. Ktokolwiek znałby przeszkody zachodzące pomiędzy tymi osobami proszony jest o powiadomienie Urzędu parafialnego.
  2. Dziękuję Rodzinom Państwa Młodych za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  3. W imieniu p. Marka i OSP Żarnowiec chcę poinformować, że dary zostały przekazane powodzianom, a także podziękować za wszelkie przekazane produkty. Bóg zapłać.

Poniedziałek          godz. 18.00     w int. Panu Bogu wiadomej

Wtorek                   godz. 18.00     +Edward Orlik od rodziny Kaliszów

Środa                    godz. 18.00     +Maria Klatka od koleżanki Justyny

Czwartek              godz. 18.00     +Edward Orlik od swatów z Lalina

Piątek                   godz. 18.00     +Maria Klatka od koleżanki Marii

Sobota                  godz. 18.00     +Edward Orlik od Marzeny i Jacka Duplaga

Niedziela              godz. 8.30       +Krystian Furtek w 18 r. śm.

godz. 11.00     +Marcin +Robert Wojnar