18 niedziela zwykła – 04. 08. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś dzień liturgicznego wspomnienia św. Jana Marii Vianney’a prezbitera patrona kapłanów. Modlitwa otaczamy wszystkich duszpasterzy.
  2. We wtorek Święto Przemienienia Pańskiego.
  3. W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy.

1. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  2. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa informuje o możliwości składania wniosków na dopłaty w ramach programu „Płatności dla małych gospodarstw”. Dopłata wynosi 225 Euro za hektar. Mogą się ubiegać rolnicy mający gospodarstwa do pięciu hektarów a wnioski należy składać do 2 września.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Teresa Łukaszewska od Jolanty i Czesława                                                                    Stachowicz z rodziną

Wtorek                   godz. 18.00     +Marian Wojnar od rodzin Myrdków i Dubisów

Środa                    godz. 18.00     +Teresa Łukaszewska od Izy Krzysztyniak z rodziną

Czwartek              godz. 18.00     +Marian Wojnar od sąsiadów Myśliwych

Piątek                   godz. 18.00     +Marian Wojnar od siostrzenic i siostrzeńców

Sobota                  godz. 18.00     +Edward Orlik od córki Małgorzaty

Niedziela              godz. 8.30       +Jan +Katarzyna

godz. 11.00     +Maria +Józef +Eugeniusz Guzik +Eliasz Bieniasz

Od dziś do 11 sierpnia Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie Msze Święte za śp. Wandę Ciupa.  Za śp. Wandę będziemy się modlić w czasie Mszy Świętych w naszym kościele.