11 niedziela zwykła – 16. 06. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Codziennie po Mszy Świętej Litania do Serca Pana Jezusa.
  2. We wtorek spotkanie grupy biblijnej
  3. W czwartek okazja do spowiedzi od 17.00. Na Mszę Świętą i spotkanie zapraszam uczniów klas VI i VII przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Proszę przynieść karteczki z frekwencją na niedzielnych Mszach Świętych.
  4. W piątek o 8.00 Msza Święta na zakończenie roku szkolnego.

1. Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się Patryk i Daniela Pasterczyk (z domu Mrozek). Zapowiedź pierwsza. Ktokolwiek znałby przeszkody zachodzące pomiędzy tymi osobami proszony jest o powiadomienie urzędu parafialnego.
  2. Jeszcze dzisiaj można się zapisać na pielgrzymkę parafialną do Sandomierza – koszt 180 zł. Msza Święta o 6.30. Wyjazd o 7.00 z parkingu przy kościele.           W Sandomierzu od 10.00 zwiedzanie – Trasy podziemnej, Katedry, Muzeum Diecezjalnego, Muzeum o. Mateusza, czas wolny na Rynku, ok. 16.00 dwudaniowy obiad. Powrót ok. 21.00.
  3. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę z Krosna z grupą św. Jana    z Dukli. Spotkanie przedpielgrzymkowe dzisiaj o 17.00 w Krośnie Polance.
  4. W zakrystii można nabyć albumy o Bł. Rodzinie Ulmów. Koszt 100zł. Jest to cegiełka na budowę i działalność Centrum Dziedzictwa im. Bł. Rodziny Ulmów     w Markowej.
  5. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania. dziękuję p. Piotrowi za wykoszenie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Aleksander i +Stanisława Głowaccy

Wtorek                   godz. 18.00     Dziękczynna w 30 r. ślubu Anity i Wojciecha z prośbą                                                         o zdrowie, Boże błogosławieństwo, opiekę Matki                                                              Bożej i św. Józefa dla Jubilatów i ich dzieci                                                                        Aleksandry i Macieja.

Środa                    godz. 18.00     +Adrian i zm. z rodziny Kobak

Czwartek              godz. 18.00     +Teresa Łukaszewska od siostrzenicy Agnieszki z                                                            rodziną

Piątek                   godz. 18.00     +Helena Zawisza od wnuków z rodz. Ciupów

Sobota                  godz. 6.30       +Andrzej +Anna +Agata +Ryszard +Adam                                                                         +Kazimiera +Szymon