10 niedziela zwykła – 09. 06. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Codziennie po Mszy Świętej Litania do Serca Pana Jezusa.
  2. W piątek w naszej wspólnocie Mszę prymicyjną odprawi Ks. Michał Wacławik. Będzie także udzielał prymicyjnego błogosławieństwa. O 17.00 spotkanie Akcji Katolickiej.
  3. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę parafialną do Sandomierza. Szczegółowy program zostanie podany w najbliższą niedzielę.

1. Trwają zapisy na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę z Krosna z grupą św. Jana z Dukli. Termin 6-15 lipca. Zapisy w zakrystii lub bezpośrednio u ks. Piotra Rączki. Nr. telefonu na plakacie w gablotce. Spotkanie przedpielgrzymkowe w najbliższą niedzielę o 17.00 w Krośnie Polance.
  2. W zakrystii można nabyć albumy o Bł. Rodzinie Ulmów. Koszt 100zł. Jest to cegiełka na budowę i działalność Centrum Dziedzictwa im. Bł. Rodziny Ulmów w Markowej.
  3. W sobotę, przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na pokrycie długu za remont kościoła. Bardzo proszę o ich życzliwe przyjęcie i z góry dziękuję za każdą złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Chcielibyśmy w tym roku zakończyć spłacanie pożyczki. Listy do odebrania w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  4. Dziękuję rodzinom Państwa Młodych za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek         godz. 18.00     +Adam Myrdek od rodziny Szeliga

Wtorek                  godz. 18.00     +Józef Jamrogiewicz od rodziny Jastrzębskich

Środa                    godz. 18.00     +Adam Myrdek od rodzin Kosackich i Dziamara

Czwartek              godz. 18.00     +Helena Zawisza od zespołu Medyk Krosno

Piątek                   godz. 18.00     +Adam Myrdek od Renaty i Piotra Janocha

Sobota                 godz. 18.00     +Maria +Władysław Szopa

Niedziela             godz. 8.30       +Maria Nowak w 14 r. śm.

godz. 11.00     +Ludwika 37 r. śm. +Józef Grzesik