XXIX niedziela zwykła – 22. 10. 2023 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś niedziela misyjna, rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje na wszystkich kontynentach.
  2. Trwa październik miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa różańcowe w niedzielę po Sumie oraz codziennie po Mszy Świętej.
  3. W środę po Mszy świętej zbiórka kandydatów na ministrantów.

1. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu na zimowy(z 3.00 na 2.00)
  2. Na najbliższą niedzielę rodzice dzieci ze scholi upieką ciasta i będzie można je nabyć za dobrowolną ofiarę. Jest to forma zbiórki na wyjazd/wycieczkę dla scholi.
  3. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Wyłożone są także kartki na wypominki.
  4. Dziękuje Rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne Rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Dziękuje także panom: Antoniemu, Piotrowi i Wiesławowi za wykoszenie trawy wokół kościoła. Bóg zapłać.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od rodzin Jamrogiewicz i Caban

Wtorek                   godz. 18.00     +Andrzej Dziura od Stanisławy i Zdzisława Wojnar

Środa                    godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od syna z rodz.

Czwartek              godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od syna z rodz.

Piątek                   godz. 18.00     +Stanisława Głowacka 3 r. śm. +Aleksander 16 r. śm.

Sobota                  godz. 18.00     +Janina i +Piotr Pasterczyk

Niedziela              godz. 8.30       +Barbara Jagoda 1 r. śm. +Kazimierz Jagoda

godz. 11.00     Dziękczynna w 50 r. ślubu Danuty i Andrzeja Szczurek

W czwartek i piątek będą dodatkowe Msze Święte

czwartek 19.00 + Józef Jamrogiewicz w 1 r. śm.

piątek 19.00 +Helena Zawisza 1 r. śm.

Do 30 października Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie, Msze święte z ofiar uczestników za śp. Jacka Kłosowicza. Za +Jacka będziemy się w tych dniach modlić w czasie Mszy świętych w naszym kościele.