XIX niedziela zwykła – 13. 08. 2023r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. We wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP zwana potocznie świętem Matki Bożej Zielnej. Msze Święte z poświęceniem ziół i kwiatów, jak w każdą niedzielę. Na Sumie Dożynki parafialne.
  2. W piątek Msza Święta wyjątkowo o godz. 7.00.

1. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela i Gość Niedzielny
  2. W sobotę, przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na pokrycie długu za remont kościoła. Bardzo proszę o ich życzliwe przyjęcie i z góry dziękuję za każdą złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Listy do odebrania w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  3. Dziękuje Rodzinom, za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Panu Kamilowi za pomoc w wykoszeniu trawy a p. Januszowi za podstawienie przyczepki i wywiezienie trawy – Bóg zapłać.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od Ireny, Tadeusza, Joanny z                                                                Gwoździanki

Wtorek                   godz. 8.30       +Maria +Edward Pacek

godz. 11.00     Dziękczynna za zbiory od Rady Sołeckiej, Koła                                                                  Gospodyń, Akcji  Katolickiej i OSP

Środa                   godz. 18.00     +Janina i +Stanisław