XIII niedziela zwykła – 02. 07. 2023r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś po Sumie zmiana tajemnic różańcowych
  2. W poniedziałek święto św. Tomasza Apostoła
  3. W sobotę wspomnienie św. Jana z Dukli, patrona Archidiecezji

1. W tym tygodniu przypada pierwsze czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi w pierwszy piątek od godz. 17.00. Odwiedziny chorych od 16.15.
  2. Sakramentalne małżeństwo zamierzają zawrzeć a) Damian Caban parafia tutejsza i Weronika Turczyn parafia Jedlicze oraz Magdalena Jasłowska parafia tutejsza i Kamil Kubacki parafia Dobieszyn – Zapowiedź pierwsza oraz  Patryk Peszko parafia tutejsza i Zuzanna Krzysztyniak parafia Tarnowiec. Zapowiedź druga. Ktokolwiek znałby przeszkody zachodzące pomiędzy tymi osobami proszony jest o powiadomienie urzędu parafialnego.
  3. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  4. Dziękuje Rodzinom, które posprzątały i udekorowały kościół i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek       godz. 18.00     +Maria Klatka od Marty i Romana

Wtorek                 godz. 18.00     + Ks. Stanisław Szańca od parafian

Środa                    godz. 18.00     +Robert +Marcin Wojnar z of kuzynki Beaty z rodziną

Czwartek             godz. 18.00     + Ks. Stanisław Szańca od rodziny Kania

Piątek                   godz. 18.00     +Robert +Marcin Wojnar z of Andrzeja i Łukasza z Długiego

Sobota                  godz. 18.00     Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże bł. i potrzebne łaski dla Kacpra z okazji 15 r. urodzin.

Niedziela               godz. 8.30       +Sławomir Stasik od rodziny Krzysztyniak

godz. 11.00     +Irena Buda