29 niedziela zwykła – 20. 10. 2024r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Trwa październik miesiąc Różańca Świętego. Zapraszam na różaniec wszystkich parafian a szczególnie dzieci.
  2. Dziś Niedziela Misyjna, która rozpoczyna Tydzień Misyjny. Modlimy się za misje na wszystkich kontynentach.
  3. We wtorek po Mszy Świętej i różańcu na spotkanie zapraszam wszystkich ministrantów.

1. Mężczyźni, którzy zadeklarowali chęć włączenia się do Róży Różańcowej św. Jana Pawła II proszeni są o odebranie tajemnic i różańców od Pana Antoniego Kaszowskiego.
  2. W nocy z soboty na niedzielę zmiana czasu. Zegarki przestawiamy z godziny 3.00 na 2.00.
  3. Na stoliku z prasą katolicką są od dziś wyłożone kartki na wypominki.
  4. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła. W następnym tygodniu kościół posprzątają i udekorują rodziny Państwa Młodych.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Grzegorz i +Antoni

Wtorek                   godz. 18.00     O zdrowie i potrzebne łaski

Środa                    godz. 18.00     +Danuta Godlewska od córki Wioletty z rodziną

Czwartek              godz. 18.00     +Janina Kubit od Mirosława Dymek z rodziną