28 niedziela zwykła – 13. 10. 2024r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś XXIV Dzień Papieski przeżywany pod hasłem JAN PAWEŁ II – EWANGELIA STAROŚCI I CIERPIENIA. Na Sumie zawiązanie męskiej Róży Różańcowej, której patronował będzie św. Jan Paweł II.
  2. Trwa październik miesiąc Różańca Świętego. Zapraszam na różaniec wszystkich parafian a szczególnie dzieci.

1. W środę rocznica święceń ks. abp. Józefa Michalika, modlimy się w jego intencji.
  2. W piątek dzień św. Łukasza, ewangelisty, modlimy się w intencji służby zdrowia.
  3. Za tydzień Niedziela Misyjna, rozpoczyna Tydzień Misyjny.
  4. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Maria Klatka od kuzynostwa

Wtorek                   godz. 18.00     +Lucyna Gierlach od rodziny Fornal

Środa                    godz. 18.00     +Felicja

Czwartek              godz. 18.00     Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże                                                                               błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę NMP dla                                                         Moniki z okazji urodzin.

Piątek                   godz. 18.00     +Władysław Kalisz w 1 r. śm.

Sobota                  godz. 18.00     +Adrian Kobak w 9 r. śm.

Niedziela              godz. 8.30       +Adam Myrdek w 2 r. śm. i zm. Rodzice

godz. 11.00     +Grzegorz i +Antoni