27 niedziela zwykła – 06. 10. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś na Sumie rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Po Mszy Świętej krótkie spotkanie dla rodziców.
  2. Trwa październik, miesiąc Różańca Świętego. W tygodniu różaniec po Mszy św. o 18.00, a w niedzielę po Sumie. Zapraszam na różaniec wszystkich parafian a szczególnie dzieci. Za wspólnotowe odmówienie różańca  można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  3. We wtorek na spotkanie zapraszam Grupę biblijną.

1. W najbliższą sobotę 12 października br. o godzinie 10.00 w Kościele pw. św. Piotra i św. Jana z Dukli w Krośnie odbędzie się uroczysta Msza Św. w intencji dzieci zmarłych przed urodzeniem i ich rodziców. Po Mszy Św. trumna ze zmarłymi dziećmi zostanie złożona w grobie na Cmentarzu Komunalnym. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy doświadczyli straty nienarodzonego dziecka oraz tych, którzy pragną ich modlitewnie i duchowo wesprzeć.
  2. W ramach kwesty do puszek na rzecz powodzian zebrano 4565zł. Środki finansowe zostaną przekazane osobom dotkniętym kataklizmem za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Przemyskiej.
  3. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Edward Orlik od Renaty i Waldemara z rodziną

Wtorek                   godz. 18.00     +Maria Klatka od pracowników Piekarni GS Jedlicze

Środa                    godz. 18.00     +Edward Orlik od Zuzanny i Mariusza z rodziną

Czwartek              godz. 18.00     +Maria Klatka od rodziny Rozmusów ze                                                                             Szczepańcowej