26 niedziela zwykła – 29. 09. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś kwesta do puszek na rzecz powodzian. Zebrane środki finansowe zostaną przekazane osobom dotkniętym kataklizmem za pośrednictwem Caritas Archidiecezji Przemyskiej.
  2. W najbliższą niedziele na Sumie rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej. Po Mszy Świętej krótkie spotkanie dla rodziców.
  3. We wtorek rozpoczęcie nabożeństw różańcowych. W tygodniu różaniec po Mszy św. o 18.00, a w niedzielę po Sumie. Zapraszam na różaniec wszystkich parafian a szczególnie dzieci. Za wspólnotowe odmówienie różańca  można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W czwartek różaniec poprowadzi Akcja Katolicka a w sobotę P. Organista i nabożeństwo będzie przed Mszą Świętą.