22 niedziela zwykła – 01. 09. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Jutro rozpoczęcie roku szkolnego. Msza Święta o godz. 8.00.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Akcję Katolicką.
  3. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od 16.45 a od 17.00 okazja do spowiedzi.
  4. W sobotę Msza Święta będzie o godz. 8.00
  5. W przyszłą niedzielę dzień liturgicznego wspomnienia Narodzenia NMP – Matki Bożej Siewnej. Na Mszach Świętych poświęcenie ziarna siewnego.

1. Dziękuję panom Stefanowi i Antoniemu za wykoszenie trawy wokół kościoła oraz Rodzicom Państwa Młodych za posprzątanie i udekorowanie kościoła. Kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Dziękuję także panu Janowi za wykonanie nowych krzeseł celebransa do kościoła. Bóg zapłać.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Edmund +Maria +Zofia +Czesław

Wtorek                   godz. 18.00     +Marian Wojnar od Rafała i Alicji z rodziną

Środa                    godz. 18.00     +Edward Orlik od kuzyna Jana Stefanika z rodziną

Czwartek              godz. 18.00     +Marian Wojnar od Waldemara i Piotra z rodzinami

Piątek                   godz. 18.00     +Edward Orlik od kuzyna Leszka Stefanika z żoną

Sobota                  godz. 8.00       +Marian Wojnar od Tadeusza Laby i Krzysztofa                                                                 Buczyńskiego

Niedziela              godz. 8.30       +Stanisława Klatka

godz. 11.00     1) Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże                                                       błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Marii i Jana w 40 r. ślubu.

2) Dziękczynna z prośbą o zdrowie, Boże                                                       błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Zdzisławy w 70 r. urodzin.

Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie Msze Święte za śp. Wandę Ciupa:

1.       z ofiary Doroty i Romana Bobrowskich 02.09.2024r.
2.       z ofiary Mariana i Marzeny z dziećmi 03.09.2024r.
3.       z ofiary rodziny Twarogów z Jaszczwi 04.09.2024r.
4.       z ofiary Kazimiery Orzechowskiej z rodziną 05.09.2024r.
5.       z ofiary Wioletty z rodziną 06.09.2024r.
6.       z ofiary Tadeusza Godlewskiego 07.09.2024r.
7.       z ofiary Sióstr z Róży św. Józefa 08.09.2024r.

W dniach 2, 4 i 8 września Ks. Tomasz Frączek będzie odprawiał Msze Święte za swoją Babcię śp. Ludwikę Kubit z ofiar uczestników jej pogrzebu.

Za te zmarłe będziemy modlić się w czasie Mszy Świętych w naszym kościele.