19 niedziela zwykła – 11. 08. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia NMP – Matki Bożej Zielnej. Na Mszach Świętych poświęcenie ziół i kwiatów. Mszę Świętą o 8.30 odprawi ks. Paweł Nowak, który o 10.15 wyruszy w podróż rowerem dookoła Polski w ramach zbiórki na leczenie Filipka Wasłowicza. Na Sumie Dożynki parafialne a po południu gminne w Jedliczu.

1. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Dziękuję także panu Piotrowi za wykoszenie trawy wokół kościoła.
  2. Dzisiaj po Mszach Świętych przedstawiciele AK będą zbierać podpisy w ramach protestu wobec podjętych i planowanych działań MEN przeciwko lekcjom religii w szkole.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Jan Kudroń 15 r. śm.

Wtorek                   godz. 18.00     +Ks. Marian w r. śm.

Środa                    godz. 18.00     +Marian Wojnar od szwagra Kazimierza

Czwartek              godz. 8.30       W int. rodziny Filipka Wasłowicza

godz. 11.00     1) +Janina +Stanisław

2)Dziękczynna za zbiory od Rady Sołeckiej, Koła                                                                  Gospodyń, Akcji Katolickiej i OSP

Piątek                   godz. 18.00     +Kazimierz Buda w 4 r. śm. od żony i dzieci

Sobota                  godz. 18.00     +Marian Wojnar od Jabłeckiej i Buczyńskiej z                                                                      rodzinami

Niedziela              godz. 8.30       +Roman Fara 17r. śm.

godz. 11.00     +Zofia Dudek 10 r. śm. i +Henryk

W dniach 12-14, 16-17 i 19-21 sierpnia Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie Msze Święte za śp. Janinę Pasterczyk.  Za śp. Janinę będziemy się modlić w czasie Mszy Świętych w naszym kościele