17 niedziela zwykła – 28. 07. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś IV Światowy Dzień Dziadków i osób starszych ustanowiony przez papieża Franciszka
  2. W czwartek rozpoczynamy sierpień miesiąc trzeźwości.
  3. W pierwszy piątek odwiedziny chorych od 16.45 a od 17.00 okazja do spowiedzi.
  4. W piątek za nawiedzenie modlitewne kościoła parafialnego, możliwość zyskania odpustu zupełnego „Porcjunkuli” pod zwykłymi warunkami.
  5. W sobotę Msza Święta o godz. 8.00.

1. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.
  2. Prośba Policji – Wakacje to czas wzmożonej aktywności oszustów. Proszę o przekazanie osobom starszym, samotnym prośby o zachowanie szczególnej ostrożności.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Teresa Łukaszewska od rodziny Krzysztyniak

Wtorek                   godz. 18.00     +Grzegorz Krzysztyniak

Środa                    godz. 18.00     +Katarzyna w 30 r. śm. i zm. z rodziny

Czwartek              godz. 18.00     +Teresa Łukaszewska od rodziny Piotrowskich

Piątek                   godz. 18.00     +Marian Wojnar od córki z rodziną

Sobota                  godz. 8.00       +Zofia i +Ignacy Kaszowscy

Niedziela              godz. 8.30       +Władysław +Jan +Maria Szubra

godz. 11.00     O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Sióstr                                                         z Róży św. Andrzeja Boboli i ich rodzin.

Do 3 sierpnia Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie Msze Święte za śp. Adama Żebrackiego z ofiar uczestników jego pogrzebu. a od 4-11 sierpnia za śp. Wandę Ciupa.  Za zmarłych będziemy się modlić w czasie Mszy Świętych w naszym kościele.