16 niedziela zwykła – 21. 07. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, po Mszach Świętych, błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Ofiary składane przy tej okazji do puszek przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  2. We wtorek Święto Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, patronki Europy.
  3. W czwartek dzień imienin Ks. Bpa Krzysztofa Chudzio. Osobę solenizanta otaczamy naszą modlitwą.

1. W przyszła niedzielę Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez papieża Franciszka.
  2. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Teresa Łukaszewska od rodziny Urbanków

Wtorek                   godz. 18.00     +Marian Wojnar od chrześniaka Rafała

Środa                    godz. 18.00     +Teresa Łukaszewska od Tadeusza Mędrek z rodziną

Czwartek              godz. 18.00     +Jacek Kłosowicz w 1 r. śm.

Piątek                   godz. 18.00     +Marian Wojnar od żony z synem

Sobota                  godz. 18.00     +Marek Wesołowski w 4 r. śm.

Niedziela              godz. 8.30       +Karolina +Czesław Szopa +Helena +Stanisław Dadej

godz. 11.00     Dziękczynna w 64 r. ślubu Barbary i Eugeniusza                                       Brączyk z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

Od środy Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie Msze Święte za śp. Adama Żebrackiego z ofiar uczestników jego pogrzebu. za śp. Adama będziemy się modlić w czasie Mszy Świętych w naszym kościele.