13 niedziela zwykła – 30. 06. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś po Sumie zakończenie nabożeństw czerwcowych.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od 16.45 a od 17.00 okazja do spowiedzi.
  3. W sobotę Msza Święta o godz. 8.00 ze względu na nabożeństwo fatimskie w Jedliczu.

1. W zakrystii można nabyć albumy o Bł. Rodzinie Ulmów. Koszt 100zł. Jest to cegiełka na budowę i działalność Centrum Dziedzictwa im. Bł. Rodziny Ulmów w Markowej.
  2. Dziękuję rodzinom za posprzątanie udekorowanie kościoła i wykonane prace przy kościele i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Helena Zawisza od kuzyna Stanisława z rodziną

Wtorek                   godz. 18.00     +Władysław Wojciechowski

Środa                    godz. 18.00     +Teresa Łukaszewska od siostry Zofii

Czwartek              godz. 18.00     +Helena Zawisza od rodziny Kłosowicz

Piątek                   godz. 18.00     +Teresa Łukaszewska od Agaty z rodziną

Sobota                  godz. 8.00       +Aleksander Żurek w r. śm.

Niedziela              godz. 8.30       +Andrzej w 18 r. śm. od żony Teresy i dzieci z                                                                    rodzinami

godz. 11.00     +Jan Żebracki w 2 r. śm. +Czesława +Józef +Adam