12 niedziela zwykła – 23. 06. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Jutro Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela a w sobotę św. Apostołów Piotra i Pawła. W sobotę Msza Święta o godz. 8.00.
  2. Codziennie po Mszy Świętej Litania do Serca Pana Jezusa.

1. Do zawarcia sakramentalnego małżeństwa przygotowują się Patryk i Daniela Pasterczyk (z domu Mrozek). Zapowiedź druga. Ktokolwiek znałby przeszkody zachodzące pomiędzy tymi osobami proszony jest o powiadomienie urzędu parafialnego.
  2. W zakrystii można nabyć albumy o Bł. Rodzinie Ulmów. Koszt 100zł. Jest to cegiełka na budowę i działalność Centrum Dziedzictwa im. Bł. Rodziny Ulmów w Markowej.
  3. Dziękuję rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Janina Kubit

godz. 19.00     +Danuta Godlewska od rodz. Pietraszewskich

Wtorek                   godz. 18.00     +Danuta Godlewska w 1 r. śm. z of. męża

Środa                    godz. 18.00     +Helena Zawisza od Agaty i Marcina Sochów