Zesłanie Ducha Świętego – 19. 05. 2024 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Kończymy odnowienie Misji Świętych w naszej parafii. Bardzo serdecznie dziękuję o. Ryszardowi Bożkowi za głoszone słowo Boże, podnoszące nas na duchu i mobilizujące do współpracy z łaską Boże. Dziękuję także za wszelką okazaną życzliwość. Bóg zapłać.
  2. Dziś Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jutro święto NMP Matki Kościoła. Msza Święta o godz. 18.00.
  3. W czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Modlimy się za kapłanów i o nowe powołania do życia kapłańskiego.

1. Trwa maj, miesiąc poświęcony NMP. Nabożeństwa majowe codziennie po Mszy Świętej. W najbliższą niedzielę „majówka” po Mszy Świętej o 8.30.
  2. Za tydzień niedziela Trójcy Świętej kończy się okres komunii świętej wielkanocnej.
  3. 22 czerwca organizujemy wyjazd parafialny do Sandomierza. Szczegóły i zapisy w najbliższą niedzielę.
  4. Sygnalizuję także że odbędzie zbiórka elektrośmieci – szczegółowe informacje za tydzień.
  5. Dziękuję Rodzinom za posprzątanie kościoła, i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Dziękuję także strażakom OSP za zabezpieczenie wczorajszej procesji na cmentarz.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Adam Myrdek od sąsiadki Banaś

Wtorek                    godz. 18.00     +Józef Jamrogiewicz od bratanka Roberta z rodziną

Środa                    godz. 18.00     +Jan Styś od uczniów klasy 7 wraz z rodzicami

Czwartek              godz. 18.00     +Helena Zawisza od rodziny Terefenko