II Niedziela Adwentu – 10. 12. 2023 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W Adwencie zapraszam codziennie w dni powszednie na godz. 17.00 na Mszę św. ku czci Najświętszej Maryi Panny – Roraty. Szczególnie zapraszam dzieci, do noszenia lampionów. Codziennie są rozdawane specjalne naklejki, i inne drobne niespodzianki.
  2. W środę zapraszam na spotkanie grupę biblijną.

1. W imieniu p. Organisty dziękuję za życzliwe przyjęcie z opłatkami i złożone ofiary – Bóg zapłać.
  2. Dziś kwestę przy kościele prowadzi Krośnieńskie Towarzystwo Rodzin Wielodzietnych. Zbiórka przeznaczona jest na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. Na miarę możliwości wesprzyjmy to dzieło.
  3. Od dziś są do nabycia w zakrystii świece wigilijne Caritas w cenie 10 zł.
  4. Serdecznie dziękuję anonimowemu darczyńcy za złożenie ofiary 1 tys. zł na cele parafialne – Bóg zapłać.
  5. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Można jeszcze nabyć, w cenie 50 zł, albumy o Błogosławionej Rodzinie Ulmów.
  6. Dziękuje Rodzinom za posprzątanie kościoła i kolejne Rodziny proszę o podjęcie tego zadania. Dziękuję za odśnieżenie placu przy kościele p. Pawłowi, p. Zbigniewowi i strażakom OSP. Bóg zapłać.

Poniedziałek          godz. 17.00     +Jan Klatka od koleżanek  ze sklepu Kamil z                                                                    Żarnowca

Wtorek                   godz. 17.00     +Jerzy Banaś w 4 r. śm.

Środa                    godz. 17.00     Dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i Boże bł. dla                                                       Janusza w 70 r. urodzin

Czwartek              godz. 17.00     +Józef Pac z of. Magdaleny Ciupa z rodziną

Piątek                   godz. 17.00     +Adam Kłosowicz od wnuków Martyny, Karoliny i                                                                Mateusza

Sobota                  godz. 17.00     +Adam Kłosowicz od Krystyny Janocha

Niedziela              godz. 8.30       +Maria Szopa 25 r. śm. +Władysław +Władysława

godz. 11.00     +Anatol Socha w 4 r. śm.