Uroczystość Chrystusa Króla – 26. 11. 2023 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj po Mszach Świętych wystawienie Najświętszego Sakramentu i odmówienie Aktu poświęcenia rodzaju ludzkiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Za odmówienie tego Aktu można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. Do końca listopada modlimy się za zmarłych polecanych w wypominkach.
  3. W czwartek wyjątkowo Msza Święta o godz. 18.00

1. Za tydzień I niedziela Adwentu
  2. Na 6 grudnia zapowiedział się z wizytą Św. Mikołaj. Szczegóły za tydzień.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek okazja do spowiedzi od godz. 16.00. Wcześniej od 15.15 odwiedziny chorych. Po Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej.
  4. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. W zakrystii można nabyć, w cenie 50 zł, albumy o Błogosławionej Rodzinie Ulmów.
  5. Dziękuje Rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła i kolejne Rodziny proszę o posprzątanie kościoła. Dekorację adwentową przygotuje Pani Agata ze scholą.
  6. Serdecznie dziękuję p. Adamowi za zakup i zamontowanie drugiego klimatyzatora. Umożliwi to skuteczniejsze chłodzenie w lecie i dogrzewanie w okresie jesienno – zimowym. Bóg zapłać.

Poniedziałek          godz. 17.00     +Andrzej Dziura z of. brata Sławomira z rodziną

Wtorek                   godz. 17.00     +Adam Kłosowicz z of. córki Moniki z mężem

Środa                    godz. 17.00     +Andrzej Dziura z of. Grażyny i Marka Bobusia z                                                                 rodziną

Czwartek              godz. 18.00     +Adam Kłosowicz z of. córki Izabeli z mężem