XXVII niedziela zwykła – 08. 10. 2023r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Trwa październik miesiąc Różańca Świętego. Nabożeństwa różańcowe w niedzielę po Sumie oraz codziennie po Mszy Świętej. Za odmówienie Różańca w kościele, kaplicy czy wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  2. We wtorek spotkanie Grupy biblijnej

1. Została podpisana przedwstępna umowa przekazania cmentarza parafialnego na rzecz Gminy Jedlicze. Umowa właściwa zostanie podpisana nie później niż 19. stycznia 2024r.
  2. W sobotę przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na spłatę długu za remont kościoła. Będzie to ostatnia zbiórka w tym roku. Bardzo proszę o życzliwe ich przyjęcie i z góry dziękuję za każdą złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Listy do odebrania w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  3. W sobotę 14. października o godz. 10.00 w kościele Św. Piotra i Jana z Dukli odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji dzieci zmarłych przed urodzeniem. Po Mszy trumna ze zmarłymi dziećmi zostanie złożona w grobie na Cmentarzu Komunalnym.
  4. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela + bezpłatny dodatek, Gość Niedzielny +GośćExtra oraz Mały Gość Niedzielny
  5. Dziękuje Rodzinom za posprzątanie i udekorowanie kościoła. W następnym tygodniu kościół posprzątają i udekorują członkowie Akcji Katolickiej.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od sąsiadów Kaszów i Janochów

Wtorek                   godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od siostry Anny z rodziną

Środa                    godz. 18.00     +Adam Myrdek w 1 r. śm.

Czwartek              godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od Anny i Tomasza z Żeglec

Piątek                   godz. 18.00     +Andrzej Dziura od bratanka Romana z rodziną

Sobota                  godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od chrześniaka Sławomira

Niedziela              godz. 8.30       +Wanda i Marian Dudek

godz. 11.00     +O Boże bł. i potrzebne łaski dla Zofii w 70 r. urodzin

Od 5 do 20 października Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie, Msze święte z ofiar uczestników za śp. Janinę Kubit. Za zmarłą będziemy się w tych dniach modlić w czasie Mszy świętych w naszym kościele.