XXVI niedziela zwykła – 01. 10. 2023r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziękuję uczestnikom pielgrzymki parafialnej do Kalwarii Pacławskiej i Przemyśla oraz wszystkim, którzy pomogli w jej organizacji. Bóg zapłać.
  2. Od dzisiaj rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Różaniec w niedzielę po Sumie oraz codziennie po Mszy Świętej. Za odmówienie Różańca w kościele, kaplicy czy wspólnocie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Od jutra po Różańcu będą rozdawane dzieciom naklejki z rodziną Ulmów.
  3. Na Sumie rozdanie różańców dzieciom przygotowującym się do I Komunii Świętej a po Mszy Świętej i Różańcu krótkie spotkanie dla ich rodziców.

1. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi codziennie przed Mszą Świętą a w I piątek od 17.00. Wcześniej od 16.15 odwiedziny chorych.
  2. W czwartek po Mszy Świętej na krótkie spotkanie zapraszam Radę Parafialną.
  3. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela + bezpłatny dodatek, Gość Niedzielny +GośćExtra oraz Mały Gość Niedzielny
  4. Dziękuje Rodzinom za posprzątanie, udekorowanie kościoła oraz wykoszenie trawy i proszę kolejne rodzinny o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek          godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od rodz. Janasów z Długiego

Wtorek                   godz. 18.00     +Jan Żebracki od rodz. Jakiełów

Środa                    godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od sąsiadów Biedroniów

Czwartek              godz. 18.00     +Jan Żebracki od Mariusza Terefenko z rodz.

Piątek                   godz. 18.00     +Adam Kłosowicz w 1 rocz. śm. z of. żony

Sobota                  godz. 18.00     +Maria Wołoszyn od Huberta z rodz.

Niedziela              godz. 8.30       +Emilia +Marian Godlewscy

godz. 11.00     +Ks. Stanisław Szańca od Róży św. S. Faustyny

Do 4 października (bez 1 X) Ks. Kazimierz Gancarz będzie odprawiał w Korczynie, Msze święte z ofiar uczestników za śp. Danutę Godlewską, a od 5 do 20 października  za śp. Janinę Kubit. Za zmarłe będziemy się w tych dniach modlić w czasie Mszy świętych w naszym kościele.