XXV niedziela zwykła – 24. 09. 2023r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dziś gościmy w naszej parafii s. Klawerianki – opowiedzą nam o misjach, będą także rozprowadzać kalendarze na rok 2024. Poprzez zakup kalendarza będzie można wesprzeć ich działalność dla misji.
  2. W najbliższą sobotę planowana jest pielgrzymka parafialna do Kalwarii Pacławskiej i Przemyśla. Wyjazd z parkingu obok Starej Szkoły o godz. 7.00. Proszę o wpłatę 110 zł od osoby. W cenie: transport, jednodaniowy obiad i bilety wstępu do Muzeum i podziemi katedralnych. Jeśli ktoś chciałby się dopisać to dziś jest ostatni termin. Chętnych prosimy o zapisy i wpłaty u Pani Beaty i Pani Jolanty. Z racji pielgrzymki w sobotę nie będzie Mszy Świętej. Intencja zostanie odprawiona na Kalwarii Pacławskiej.