XV niedziela zwykła – 16. 07. 2023r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W najbliższą niedzielę, w związku ze wspomnieniem św. Krzysztofa, będzie błogosławieństwo pojazdów i kierowców. Ofiary składane z tej okazji przeznaczone są na zakup środków transportu dla misjonarzy. Jest to także Światowy Dzień Dziadków i Osób Starszych ustanowiony przez Ojca św. Franciszka.
  2. Jest możliwość grupowego wyjazdu, w ramach dekanatu, na uroczystości batyfikacyjne Rodziny Ulmów, 10. września 2023r. do Markowej. Zgłoszenia w zakrystii lub kancelarii do 30 lipca.

1. Trwa nowenna do św. Andrzeja Boboli w intencji opieki nad Polską. Poprzedza ona Narodową Modlitwę w intencji Ojczyzny, która odbędzie się 22 lipca w sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Strachocinie.
  2. W sobotę, przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na pokrycie długu za remont kościoła. Bardzo proszę o ich życzliwe przyjęcie i z góry dziękuję za każdą złożoną ofiarę. Bóg zapłać. Listy do odebrania w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
  3. Na stoliku za ławkami dostępna jest prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.
  4. Dziękuję p. Marii i p. Januszowi oraz p. Agacie i Kacprowi za zadbanie o zieleń przy plebanii i nowe nasadzenia. Panu Piotrowi dziękuje za wykoszenie trawy przy kościele a p. Jerzemu za jej wywiezienie. Bóg zapłać.
  5. Dziękuje Rodzinom, które posprzątały i udekorowały kościół i kolejne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek       godz. 18.00     +Robert +Marcin Wojnar z of sąsiadów Sanockich, Drożdżowicz, Wąś

Wtorek                 godz. 18.00     + Andrzej +Anna Ciebiera +Agata +Ryszrd +Adam

Środa                    godz. 18.00     +Maria i +Władysław

Czwartek             godz. 18.00     +Robert +Marcin Wojnar z of rodziny Turek

Piątek                   godz. 18.00     +Jan Żebracki

Sobota                  godz. 18.00     +Robert +Marcin Wojnar z of kuzyna Henryka

Niedziela               godz. 8.30       +Małgorzata Winiarska w 7 r. śm.

godz. 11.00     +Maria w 2 r. śm. + Andrzej Dziura 1 r. śm.