XXII niedziela zwykła 29. 08. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. W najbliższym tygodniu, w środę, rozpoczęcie nowego roku szkolnego, Na Mszę świętą na godz. 18.00 zapraszam wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli. Po Mszy Świętej krótkie spotkanie dla przygotowujących się do sakramentu bierzmowania uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej i 1 i 2 klasy szkoły ponadpodstawowej. Okazja do spowiedzi od 17.00.
  2. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W I piątek spowiedź od godz. 17.00. Chorych do odwiedzin można zgłaszać w zakrystii lub kancelarii.
  3. W najbliższą sobotę przedstawiciele Rady Parafialnej będą zbierać ofiary na spłatę długu za remont kościoła odwiedzając parafian w domach. Bardzo proszę o ich życzliwe przyjęcie i z góry dziękuję za każdą złożoną ofiarę. Listy są do odebrania w zakrystii lub kancelarii parafialnej.