VI Niedziela Wielkanocna 09. 05. 2021 r. – ogłoszenia duszpasterskie

1. Dzisiaj po sumie nabożeństwo majowe. W tygodniu Litanię do Matki Bożej śpiewamy po Mszy św. o godz. 18.00. Zapraszam do udziału w tych nabożeństwach.
  2. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają kwartalne dni modlitw o urodzaje. W czasie Mszy Świętych i nabożeństw majowych będziemy prosić o urodzaj i błogosławieństwo Boże w pracy na roli.

1. Próba scholi w czwartek o 19.00
  2. W piątek początek nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Po Mszy Świętej spotkanie Akcji Katolickiej
  3. W sobotę o 15.00 będziemy gościć pielgrzymkę rodzin Domowego Kościoła z rejonów krośnieńskich
  4. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, a w naszej Archidiecezji święcenia diakonatu. Otoczmy modlitwą kandydatów do święceń.
  5. Dziękuję p. Agacie za prowadzenie scholi i pomoc w utrzymaniu roślin przy plebanii, p. Piotrowi za wykoszenie trawy, p. Antoniemu i p. Kazimierzowi za wywiezienie ziemi i niepotrzebnych rzeczy z piwnicy Bóg zapłać.
  6. Bóg zapłać za wszelkie ofiary przekazywane na tacę i konto parafii przeznaczone na wyrównanie długu za wykonane prace przy kościele.
  7. Bóg zapłać rodzinom sprzątającym kościół w tym tygodniu i następne rodziny proszę o podjęcie tego zadania.

Poniedziałek 10.05.          godz. 18.00     +Władysław Kubit od Wiesławy i Stanisława

Wtorek 11.05.      godz. 18.00                 +Maria Drożdżowicz od Rady Sołeckiej

Środa 12.05.         godz. 18.00                 +Władysław Kubit od kolegów syna Bogusława z Wydziału Operatora Pomiarów

Czwartek 13.05.   godz. 18.00                 +Justyna Such od rodziny Ciupa